Wrasse climbing gourami amur pike Arctic char, steelhead sprat sea lamprey grunion. Walleye

Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA
Follow us
2018'den beri

Baskim Kimya HakkındaBaşkim, küresel tedarik zincirinin kalbinde yer alan lider bir uluslararası fiziksel emtia tüccarıdır.

Gübre, petrokimya ve cam endüstrileri için kritik olan ham maddeleri pazarlıyor, ticaretini yapıyor, dağıtıyor ve taşıyoruz.

2018 yılından bu yana güvenilir, bağımsız ve küresel bir stratejik ortak olarak dünya ticaretinin büyümesini destekliyoruz ve lojistik uzmanlığımız ve tecrübemizle kilit emtia akışının kesintisiz olmasını sağlıyoruz. Bu ürünleri sorumlu bir şekilde tedarik ediyor, üretildikleri
yerden ihtiyaç duyuldukları yere taşıyoruz.

Başkim, küresel tedarik zincirlerini güçlendirmeye yönelik çözümün bir parçası olmaya kendini adamıştır.

Değerlerimiz

İş yaptığımız her yerde etik, adil ve dürüst davranmaktan gurur duyuyoruz ve değerlerimizi paylaşan iş ortakları ile ilişkiler arıyoruz.

Karşılıklı saygı, güvenli ve emniyetli küresel tedarik zincirleri sağlama çabalarımız da dahil olmak üzere ortak iş hedeflerine yönelik karşılıklı taahhüdü teşvik eder.

İş faaliyetlerimiz kapsamında topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımız olduğunun bilincindeyiz.

Tüm paydaşlarımızla yakın bir diyalog sürdürürüz. Bu, faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) stratejimizi güncellemeye devam etmemizi sağlar.

Çalışma DetaylarıNe Yapıyoruz

Tüm tedarik zinciri boyunca arz ve talebi öngörerek iş ortaklarımız için değeri en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Pazarlama ve lojistiğe odaklanmamız, fiziksel pazar arz ve talep dinamikleri ve lojistiği hakkında derinlemesine bilgi sunmamızın yanı sıra pazar koşullarına hızla uyum sağlama yeteneğimizi sağlar.

30 ülkedeki küresel varlığımız, bize iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlamak için gereken kapsamlı pazar bilgisini ve iç görüsünü veriyor.

TarihŞirketimizin Tarihi

TarihŞirketimizin Tarihi

PartnerGüven Veren Partnerlerimiz